Hizmetlerimiz

karotalma

Karot Alma

Betonarme elemanlarda oluşturulmak istenen boşluklar için 25 mm den 250 mm çapına kadar titreşimsiz olarak delik açılması yöntemidir. Bu yöntem için elmas uçlu soketler ve karot makinesi kullanılmaktadır.
beton-delme

Beton Delme

Beton delme uygulaması, demir donatılı ya da demir donatısız tüm beton zeminlerde, granit, mermer gibi tüm hassas yüzeylerin delinmesinde sıfır vibrasyonla betona hanhangi bir zarar vermeden yapılmalıdır.
beton-kesme

Beton Kesme

Demir donatılı veya donatısız beton zeminlerde, beton kalınlığının 50 cm yi aşması durumunda, beton kesme makinaları soruna çözmektedirr. Bu gibi durumlarda karot makinaları ile kolay sessiz ve güvenli bir şekilde kesilmesi istenilen beton zemin, çürütme yöntemi ile kesilmektedir.
derz-kesme

Derz Kesme

Döşemelerde atılması, kesilmesi ve yapısal değişikliklerin gerçekleşmesi için özel dizayn edilmiş elektrikli ya da akaryakıtla çalışan kesme makinaları ile kesilmesi işlemidir. En önemli avantajları, vibrasyon olmadığından geriye kalan betonarmede çatlaklar oluşmaz.
kimyasal-ankraj

Kimyasal Ankraj

Yapının rijitliğini tekrar kazanabilmesi ve güçlü olabilmesi için çalışma kuvvetlerini kazandırabilecek çözüm kimyasal sistem uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda yüksek mukavemet, daha kısa sapmalar ve çok az ankraj miktarı ile elde edilebilmektedir.
filiz-ekimi

Filiz Ekimi

Yapı güçlendirme ve filiz ekimi işleri, kimyasal ürünler, bu ürünlere uygun yardımcı malzemeler ve alanında uzmanlaşmış personel desteği ve tecrübesi ile her projede ayrı ayrı gereksinimler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.
tel-kesme

Tel Kesme

Hidrolik Tel Kesme (Halatlı Beton Kesme) büyük kütlesel kesimlerde hidrolik ve elektrikli tel kesme makineleri ile yapabiliyor olmak, gelişen teknolojinin sektörümüze sağladığı en büyük avantajlardan biri olarak görülebilir.
kompresorle-kırım

Kompresörle Kırım

Kırma projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma, delme işleri büyük hassaslıkta yapılmakta, çıkan harfiyat malzemeleri anlaşmalara bağlı olarak en kısa zamanda şantiyeden uzaklaştırılmaktadır.
otopark-şapı

Otopark Şapı

Zeminleri darbelere ve aşınmaya karşı koruyan, taze beton ve şap yüzeyine uygulanan korundum agrega hidrolik bağlayıcı ve katkı maddelerinden oluşan bir yüzey sertleştiricisidir. Renkli de kullanılan inorganik renk pigmentleri alkalilere ve gün ışığına dayanıklıdır.
saha-betonu

Saha Betonu

Muhtelif saha,otopark,benzinlik ve depo gibi alanlarda tek kat veya çift kat hasır donatı kullanılarak atılan betonlardır